زاویه سازی صورت با ژل

زاویه سازی با ژل برای زیبا سازی در ظاهر فرد روش مناسبی است. این روش بیشتر در چانه و گونه و دیگر نقاط صورت به کار برده می شود. همان گونه که می دانید هر شخصی در زندگی خود برای زیبایی پوست و صورت خود به دنبال راه های کم تهاجمی تر و غیر جراحی می باشد.

برخی افراد به طور ذاتی چانه ضعیف و کوچک دارند که با روش زاویه سازی با ژل می توان با برجسته‌سازی چانه تعادل را در صورت فرد ایجاد کرد بنابراین افرادی که چانه بد فرمی و بدشکلی دارند می توانند با زاویه سازی با ژل این مشکل را برطرف کنند.

زاویه سازی با ژل

برای برجستگی بیشتر چانه و گونه شما می توانید از روش زاویه سازی با ژل استفاده کنید. در این روش متخصص پوست ومو به وسیله تزریق ژل می‌تواند زاویه بیشتری را در صورت وچانه  برای شما ایجاد کند و تلاش می کند با زاویه سازی با ژل صورت متناسب با دیگر اجزا برای فرد ایجاد کند.

برای زاویه دار کردن فک، در ابتدا شما باید تحت نظر بهترین متخصص پوست ومو در تهران مورد بررسی قرار بگیرد تا میزان ژل و همچنین ناحیه  درست تزریق ژل مشخص شود. این تزریق چند دقیقه بیشتر زمان نیاز ندارد ویک روش بدون خطر و کم عارضه است.  اما تزریق ژل باید با دقت در نقطه مورد نظر انجام شود تا برای شما عوارض ایجاد نکند.

عکس نمونه زاویه سازی صورت با ژل
عکس نمونه زاویه سازی صورت با ژل

کاندید مناسب زاویه سازی صورت با ژل

کسانی که قصد تزریق ژل را دارند باید برخی شرایط را برای انجام این کار داشته باشند که در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است

 • افرادی که چانه نوک تیز و فک پهنی دارند مناسب این روش جوانسازی می باشند.
 • افرادی که چانه‌ بیش از اندازه پهن دارند.
 • افرادی که فک مربعی شکل دارند.
 • آقایانی که می خواهند فک مردانه داشته باشند می توانند زاویه سازی صورت مردان را انجام دهند.
 • افرادی که  چانه‌های عقب رفته دارند برای انجام زاویه سازی با ژل مناسب هستند.
 • افرادی که می خواهند صورتی لاغر داشته باشند( لاغر کردن صورت)

هزینه زاویه سازی با ژل

همان گونه که گفته شد زاویه سازی با ژل نیازی به بیهوشی و تجهیزات اتاق عمل ندارد و پزشک این تزریق را در داخل مطب نیز انجام می دهد. بنابراین باید گفت که هزینه کمتری نسبت به جراحی پروتز برای بیمار دارد. در حقیقت هزینه این تکنیک بیشتر به نوع ژلی که برای تزریق به کار برده می شود  و مهارت متخصص بستگی دارد.

نکته ای که شما باید در زاویه سازی با ژل در نظربگیرید این است که حتما برای این کار باید نزد کلینیک معتبر پوست و مو مراجعه نمائید. زیرا در این مکانها از ژل با کیفیت واستاندار استفاده می شود و هم اینکه پزشک شما تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارد. زاویه سازی با ژل یکی از روش های غیر جراحی است که هم سریع می باشد و هم عوارضی برای فرد به همراه ندارد.

عوارض و معایب سازی با ژل عوارض

این را بدانید که زاویه سازی  عارضه خاصی برای شما نخواهد داشت . با این وجود باید گفت که هیچ روش زیبایی بدون عارضه نیست

پس از تزریق تا چند روز شما تورم خواهید داشت که این امر برای بیشتر افراد اتفاق می افتد.شما می توانید برای کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنید. البته این تورم معمولا تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق کاهش پیدا می کند اما اگر  به مدت زیادی طول کشد بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

زاویه سازی صورت مردان

برخی مردان چانه های مربع شکلی دارند وتمایل به تغییر فرم چانه خود دارند این مردان می توانند با زاویه سازی  با ژل مشکل خود را برطرف کنند.  مردان با تزریق ژل درقسمت تحتانی صورت و برجسته کردن زاویه فکی جذابیت خاصی به کل صورت خود می دهند.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی با ژل

 • بعد از تزریق تا چندین ساعت از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • ۲۴ ساعت بعد از زاویه سازی با ژل ورزش ها و فعالیت های سنگین انجام ندهید.
 • بعد از زاویه سازی با ژل ازرفتن به استخر، سونا، چشمه آب گرم به مدت یک هفته خودداری کنید.
مزایا و معایب زاویه سازی صورت
مزایا و معایب زاویه سازی صورت

نتایج حاصل اززاویه سازی  ژل ۲ الی ۳ روز پس از تزریق مشخص می شود اما شما انتظار تورم چند روزه را داشته باشید. در برخی موارد عدم قرینه بودن دو طرف صورت پس از تزریق ممکن است ایجاد شود. در این صورت زیاد نگران نباشید با مراجعه مجدد به پزشک این مشکل برطرف می شود.

مزایای زاویه سازی با ژل چیست

 • در زاویه سازی  ژل  نیازی به بیهوشی ندارد و بدون درد است.
 • پوست گونه‌ها افراد بعد از تزریق محکم تر و کشیده تر خواهد شد همچنین خط لبخند در افراد نیز کاهش می یابد.

در آخر باید گفت که روش زاویه سازی صورت نسبت به پروتز چانه و گونه ایمن‌تر و بهتر خواهد بود. به کمک تزریق ژل شما می‌توانید چانه وگونه خود را زاویه دار یا برجسته کنید .بسیاری از زنان تمایل دارند چانه‌ای با خطوط ملایم‌ تر داشته باشند ،و مردان علاقه دارند که چانه های با زاویه تیز داشته باشند شما می توانید زاویه سازی در چانه را انجام دهید.

نکاتی مهم درباره زاویه سازی با ژل :

 • میزان تزریق ژل برای زاویه سازی با ژل

مقدار مواد ژلی که برای زاویه دار کردن صورت برای فرد استفاده می شود با هم متفاوت است  و میزان تزریق در بیشتر موارد به ظاهر صورت بیمار بستگی دارد که چه مقدار ژل لازم است .زیرا دربرخی افراد فرم گونه کمی برجسته می باشد و با چند میلی لیتر صورت آنها زاویه دار خواهد شد اما در برخی بیماران میزان این ژل ممکن است کم یا زیاد شود. در هر صورت میزان تزریق به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد.

 • ماندگاری ژل در زاویه سازی با ژل

این را بدانید غلظت و ماندگاری ژل‌ها با هم متفاوت است. ژل ها رقیق‌تر و نرم‌ترماندگاری زیادی برای فرد ندارد در حالی که نوع غلیظ آن دوام بیشتری دارد.

 • آیا زاویه سازی با ژل درد دارد ؟

پزشک شما در هنگام زاویه سازی با ژل در بیشتر مواقع ازبی حسی موضعی یا کرم بی حس کننده استفاده می کند تا شما در هنگام تزریق دردی احساس نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *